Blogi Esittelyssä Savanna Wireless Charger

Savanna Wireless Charger on kauniisti muotoiltu malli, joka on valmistettu FSC-sertifioidusta bambupuusta. Suuri brändialue voidaan brändätä logollasi tarkasti. Savanna on yhteensopiva Qi-yhteensopivien laitteiden kanssa, jotka tunnetaan myös langattomina latauslaitteina. Upea mainostuote, jota säilytetään ja käytetään vuosia.





FSC-sertifioitu puupinnoite
FSC on sertifioinut metsiä jo yli 20 vuoden ajan, ja se on riippumaton, voittoa tavoittelematon järjestö, joka pyrkii maailman metsien kestävään hoitoon. FSC:n metsänhoitosertifikaatti vahvistaa, että metsää hoidetaan tavalla, joka säilyttää biologisen monimuotoisuuden ja hyödyttää paikallisten asukkaiden ja työntekijöiden elämää sekä takaa samalla taloudellisen elinkelpoisuuden. FSC-sertifioituja metsiä hoidetaan tiukkojen ympäristö-, sosiaalisten ja taloudellisten standardien mukaisesti.





Langaton lataus parhaimmillaan
Toiminnallisuuden osalta voit ladata Qi-yhteensopivat laitteesi langattomasti tällä laturilla - yhtä helppoa kuin vain asettaa laite laturiin ja antaa sen latautua. Langattoman latauksen tärkein etu on se, että se on paljon kätevämpi latausmenetelmä kuin kaapelilaturit. Sinun ei tarvitse huolehtia siitä, että otat USB-kaapelin esiin ja liität sen laitteesi latausporttiin. Näin vältyt hankalalta kaapelin kytkemiseltä joka kerta, kun haluat ladata puhelimesi, mikä voi olla erityisen ärsyttävää.





Miksi valita langaton laturi seuraavaksi mainostuotteeksesi?

Jos haluat erottua tavallisista, kaikkien käyttämistä mainostuotteista, langaton laturi voisi olla juuri se, mitä etsit. Savannassamme on suurennettu tuotemerkkialue, joka tekee siitä täydellisen pöydällä erottuvan! Jos sitä käytetään lahjatavarana, se on asiakkaillesi jatkuva muistutus brändistäsi joka kerta, kun he laittavat puhelimensa lataukseen.

Valmis tarjous?
Siirry Savanna Wireless Charger -sivulle täältä saadaksesi lisätietoja tuotteesta. Voit myös pyytää pikatarjouksen, ja yksi asiakaspäälliköistämme ottaa yhteyttä hintoihin, näytteisiin ja bränditietoihin liittyen.

flashbay Kirjoittaja: Ben Gaut
Ole ensimmäinen, joka jättää kommentin
*
* Eivät tule koskaan näkymään
(tarvittaessa)
Ilmoita minulle, kun muut käyttäjät vastaavat tähän viestiin.
Lähettäessäsi tämän lomakkeen, tietojasi käsitellään tietosuojakäytännön mukaisesti.